فهرست محتوا

بهترین جراح بینی تهران + مشاهده رضایت فوق العاده بیماران | دکتر صابری

دکتر مهدی صابری از جمله جراحان بینی با تجربه و موفق در شهر تهران هستند. سابقه چندین ساله در زمینه جراحی بینی و انجام انواع رینوپلاستی ها با نتایج موفق (همانطور که در عکس و فیلم های نمونه کارشان پیداست ) ، موجب افزایش رضایت و بالا رفتن آمار مراجعه کنندگان ایشان شده است. دکتر صابری ، بهترین جراح بینی تهران ، با تعهد به حفظ سلامتی بیمار ، نتایج عالی را برای آن ها تضمین می کند. برای ارتباط مستقیم با بهترین دکتر عمل بینی تهران ، در ادامه فرم های مشاوره و شماره های تماس در اختیارتان قرار گرفته است.

برترین جراح بینی تهران کیست ؟

شما تصمیم قطعی خود را برای عمل کردن بینی گرفته‌اید و اکنون می‌خواهید در این مسیر اقدامات لازم را انجام دهید. اولین سؤالی که در ذهن شما شکل می‌گیرد این است که بهترین دکتر عمل بینی کیست؟ خیلی از متقاضیان محل سکونت خود را به مقصد تهران ترک کرده تا توسط بهترین جراحان زیبایی بینی در تهران تحت عمل قرار بگیرند.

حال سؤال بعدی این است که از کجا برترین جراح راینوپلاستی در تهران را شناسایی کنیم؟ شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می‌کنیم تا با استراتژی‌های برگزیدن یک جراح خوب بینی آشنا شوید. همچنین در ادامه مطلب می‌توانید نمونه کارها و نظرات کاربرانی که تحت نظر دکتر صابری ، از بهترین جراحان بینی در شهر تهران ، منطقه سعادت‌آباد ، بینی‌شان را عمل کرده‌اند ، مشاهده فرمایید.

نمونه کارهای دکتر صابری ، بهترین جراح بینی تهران

نمونه کار بهترین جراح بینی تهران
نمونه کار بهترین جراح بینی تهران

با پر کردن فرم زیر می توانید نوبت ویزیت خود با دکتر مهدی صابری ، بهترین جراح بینی تهران را دریافت کنید.

تماس با شماره های مطب 

چگونه جراح بینی خوب پیدا کنیم؟

انتخاب یک جراح خوب بینی در تهران می تواند یک فرایند دشوار و پر فشار باشد چون یک تصمیم مهم و جدی محسوب می شود که نتیجه جراحی بینی با آن در ارتباط مستقیم است. به بیانی این امر از مهمترین اقدامات قبل از جراحی بینی به حساب می آید. متاسفانه بیشتر بیماران ایده ای در خصوص چگونگی ارزیابی و محک زدن جراح زیبایی بینی برای تعیین کیفیت کار او در ذهن ندارند. توصیه یک دکتر بینی خوب به داوطلبین راینوپلاستی این است که تنها به جستجو در اینترنت کفایت نکرده و به دنبال منابع اطلاعاتی عمیق تری برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران باشند.

هر چند عمل کردن دماغ به دلیل محبوبیت بسیار بالا این روزها به یک اتفاق روزمره تبدیل شده است و تقریباً 200000 نفر هرساله تحت این فرایند جراحی قرار می گیرند ولی این به معنی ساده بودن این پروسه نیست. بلکه در واقع یکی از روندهای زیبایی پیچیده محسوب می شود به همین دلیل است که انتخاب بهترین جراح بینی تهران بسیار حائز اهمیت است. در نظر گرفتن چند نکته زیر می تواند شما را در مسیر دستیابی به بینی رویایی تان با یک انتخاب صحیح در راستای یک جراح رینوپلاستی خوب راهنمایی کند.

بدانید هدفت تان از جراحی کردن دماغ چیست

ببینید چه چیزی در بینی تان برایتان آزار دهنده است. عکس های افرادی را انتخاب کنید که بینی آنها را دوست دارید. این نقطه شروع است. به خاطر داشته باشید بینی که بر روی صورت یک فرد برازنده دیده می شود ، الزاماً همان زیبایی را بر روی صورت شما هم نخواهد داشت. جراح بینی خوب تهران می تواند به شما در تائید یا رد انتخاب تان کمک کند.

به دنبال بهترین دکتر عمل بینی تهران بگردید

رینوپلاستی باید حتماً به دست بهترین جراح بینی بسیار ماهر انجام شود. با تحقیق در وبسایت مطمئن شوید که جراح بالقوه شما از این الزامات برخوردار است.

ریویوها و نظران بیماران را بخوانید

ریویو بیماران قبلی جراحی شده به دست جراح رینوپلاستی را بخوانید. وقتی در جلسه مشاوره شرکت می کنید از بهترین جراح بینی تهران بخواهید تا عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی خود را به شما نشان دهد. این عکس ها نمونه های واقعی اثر هنری جراح زیبایی بینی محسوب می شوند. به بیمارانی که بینی آنها شبیه به بینی شما است خوب دقت کنید. آیا بینی آنها بعد از عمل جذاب است؟

به جراح بینی خود اعتماد کنید

صدها بیمار راضی و خوشحال از نتیجه ، ماحصل اعتمادی است که یک جراح بینی خوب در تهران ، آن را در کنار مهارت و توانایی های زیباشناختی و تجربه خود ، پشتوانه دستیابی به یک کارنامه درخشان در دهه های حرفه ای خود می داند. او تاکید می کند زمانی که سخن از جراحی کردن دماغ به میان می آید تنها تمرکز بر روی بینی دغدغه اصلی برای خلق نتیجه چشم نواز نیست ؛ بلکه باید ویژگی های دیگر از قبیل چشم ها ، صورت ، گردن و حتی پوست سر در نظر گرفته شود. بهترین جراح بینی تهران ، تاثیرات مثبت بر جای مانده از عمل رینوپلاستی در زندگی بیماران خود را برای خود یک افتخار غرور آفرین تلقی می کند.

لوکیشن مطب بهترین دکتر جراح بینی در تهران

آدرس

آدرس : تهران – سعادت آباد – میدان کاج- اول سرو شرقی -ساختمان سعادت – پلاک 78 -ورودی شرقی -طبقه دوم – واحد 15

بهترین جراح بینی برای ایجاد یک بینی متناسب ، چه مواردی را مد نظر قرار میدهد؟

یک جراح رینوپلاستی خوب برای اینکه بتواند بینی زیبا ، مناسب و هماهنگ با چهره هر فرد را خلق کند ، لازم است معیارهای مهمی را در نظر بگیرد؛ از جمله:

1 . هدف از جراحی بینی : زیبایی در زمان های مختلف و فرهنگ های مختلف تعاریف متفاوتی دارد. بر این اساس معیار زیبایی بینی برای همه یکسان تعریف نمی شود. در زمان ارزیابی بینی ، بهترین جراح بینی تهران گزینه ای را برای شما پیشنهاد می کند که متناسب با شرایط سایر مولفه های صورت تان بتواند بهترین نتیجه را خلق کند.

2 . زاویه بین نوک بینی و لب بالا : تحقیقات نشان می دهد که زاویه بین نوک بینی و لب بالا در زنان و مردان باید متفاوت باشد. این زاویه تاثیر زیادی در خلق یک نمای مناسب برای صورت یک مرد یا یک زن دارد.

3 . ویژگی مولفه های صورت : میلیون ها نوع صورت در سراسر دنیا وجود دارد. در همین راستا شکل های بینی متفاوتی وجود دارند که برازنده هر صورت است. با توجه به اینکه هر صورت ویژگی های منحصر بفرد خود را دارد ، باید تغییرات شکل داده شده در بینی به گونه ای باشد که با سایر ویژگی های صورت هارمونی داشته و برازنده دیده شود.

نکته : بهترین رینوپلاستی ، طبیعی‌ترین آن است. توجه به این نکته یکی از ویژگی های مهم بهترین جراح بینی تهران خلق بینی است که برازنده چهره شما بوده و بر روی صورت کاملاً طبیعی به نظر برسد.

اهمیت مشاهده قبل و بعد از نمونه کارهای عمل بهترین جراح بینی

یکی از مواردی که برای انجام یک تصمیم گیری موفقیت آمیز در مرحله انتخاب جراح بینی که از مهم ترین ، حساس ترین ، پر چالش ترین و تعیین کننده ترین فازها محسوب می شود ، ضروری است ، مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل جراحی های انجام شده در بیماران قبلی جراح بینی بالقوه مان می باشد. مشاهده این عکس ها کمک می کند تا بتوانیم بیشتر با سبک و کیفیت کار جراح زیبایی بینی آشنا شویم و بررسی کنیم که آیا این سبک سلیقه ، با ایده های مد نظر ما هماهنگی دارد یا خیر. بعلاوه ، در صورت ایده آل بودن سبک کار جراح بالقوه از نظر ما ، می توانیم پیش فرضی از نتیجه جراحی که قرار است بر روی بینی خودمان انجام شود نیز به دست آوریم.

نمونه کار فوق العاده جراح زیبایی بینی خوب در تهران

اهمیت جلسه مشاوره برای بهترین جراح بینی

یک جراح خوب بینی در تهران جلسه مشاوره را به منزله یک فرصت طلایی برای دستیابی به یک نقطه مشترک در نتیجه مورد انتظار از راینوپلاستی ، آگاهی رسانی به بیمار در خصوص فرایند و دریافت اطلاعات مورد نیاز در خصوص سوابق پزشکی بیمار با هدف ترسیم یک طرح درمان موفقیت آمیز می داند. در طول این جلسه بهترین جراح بینی به بررسی وضعیت سلامت شما پرداخته و اطلاعات بیمار را در خصوص خطرات احتمالی جراحی ارتقا می دهد. نیازها و توقعات از جراحی مورد بحث قرار گرفته و عکس هایی از زوایای مختلف از بینی گرفته می شود. دکتر زیبایی بینی دستورالعمل هایی را در خصوص مراقبت های بعد از عمل و اقدامات قبل از جراحی در اختیار بیمار قرار می دهد. رعایت این دستورالعمل ها در دستیابی به نتیجه مورد نظر بسیار موثر می باشند.

تفاوت بینی مردانه و زنانه از نظر جراح خوب بینی تهران

هدف نهایی رینوپلاستی صرفنظر از اینکه داوطلب این فرایند یک زن یا یک مرد باشد خلق بینی است که با سایر ویژگی های صورت هماهنگ بوده و یک نتیجه رضایت بخش ار از نظر زیباشناختی و عملکردی بر جای گذارد. بانوانی که دنبال جراحی بینی زنانه هستند یا آقایانی که دوست دارند عمل خود را به دست بهترین جراح بینی در تهران بسپارند باید تلاش کنند تا جراحی را انتخاب کنند که به پشتوانه دانش به روز و تجربه غنی خود ، تفاوت های رینوپلاستی در این دو جنسیت را درک کرده و نتیجه ای را خلق کند که برازنده صورت داوطلب باشد.

بهترین دکتر بینی سبک طبیعی در تهران

نقطه تلاقی تمام جراحی های بینی فارغ از اینکه چه مدلی در این فرایند شکل دهی به بینی دنبال می شود یکی است آن هم خلق یک بینی زیبا که کاملاً طبیعی به نظر رسیده و آثاری از قرار گرفتن تحت جراحی در آن دیده نشده و بالاترین سطح هارمونی بین بینی و سایر بخش های صورت به وضوح دیده شود. در کنار این زیبایی ، تقویت کیفیت عملکرد بینی و برخورداری از یک تنفس راحت نیز هدف دیگر بهترین جراح بینی است که در تمام انواع جراحی های بینی دنبال می شود. با در محوریت قرار دادن هدف طبیعی بودن بینی ، کلیه اصول مربوط به تناسب بین بخش های مختلف صورت با این اندام دنبال می شود. تغییر سایز بینی ، زاویه بین لب بالا و بینی ، قوس روی پل بینی ، تغییر اندازه پره های بینی و سایر تغییرات در آناتومی و شکل ظاهری این اندام همگی با در اولویت قرار دادن خلق یک نتیجه کاملاً طبیعی صورت می پذیرد.دستیابی به این هدف خاص و پیچیده قطعاً جز در سایه سپردن روند جراحی بینی طبیعی به دست یک متخصص ماهر و صاحب تجربه که علاوه بر برخورداری از یک پشتوانه علمی و مهارتی بسیار قوی از یک چشم انداز هنری یونیک نیز برخوردار باشد به روش دیگری محقق نخواهد شد.

بهترین جراح بینی استخوانی

 جراحی بینی استخوانی در میان آندسته از افرادی رایج است که ساختار بینی آنها دارای ویژگی های یک بینی استخوانی می باشد به این معنی که بینی از چارچوب غضروفی قوی و پوست نازک بهره مند است. این دو ویژگی جزو نقاط قوت در یک بینی به شمار می آیند. علیرغم اینکه گفته می شود جراحی این نوع بینی در مقایسه به بینی های گوشتی از چالش کمتری برخوردار است ولی این بدان معنا نیست که بیمار نباید در فاز انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی دقت و حساسیت لازم را به کار بندد. صرفنظر از اینکه صاحب چه نوع بینی هستید اگر خواهان دستیابی به یک نتیجه تحسین برانگیز و یک اثر هنری ماندگار در صورت تان هستید حتماً در انتخاب یک جراح زیبایی بینی ماهر و صاحب سبک و تجربه نهایت حساسیت را به خرج دهید.

جراح خوب در تهران برای عمل دماغ گوشتی

آنچه با نام بینی گوشتی می شناسید بینی است که پوست ضخیم و بافت غضروفی ضعیف از مشخصه های بارز آن است. همین مولفه ها جزو نقاط ضعف این نوع بینی محسوب می شود و مسئولیت بیمار را در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی خوب که بتواند با به کار گیری مناسب ترین تکنیک ها بر این نقاط ضعف غلبه کرده و بهترین نتیجه ممکن را خلق کند سنگین تر می کند. تقریباً نیمی از جمعیت دنیا صاحب این نوع بینی هستند و از بدشکلی هایی از قبیل نوک بینی پهن و غالباً افتاده ، پره های بینی پهن و غدد چربی فراوان بر روی پوست بینی و سایر ایرادات رنج می برند. با توجه به این ناهنجاری ها طبیعی است انتظار داشته باشیم که بیماران دارای دماغ های گوشتی باید توقعات منطقی از نتیجه جراحی بینی گوشتی خود داشته باشند چراکه قطعاً شکل دهی این دسته از بینی ها با محدودیت هایی روبروست.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

عمل با مدل فانتزی یکی از گزینه های پر طرفدار در میان جمعیت داوطلبین رینوپلاستی خانم می باشد. اکثر خانم ها دوست دارند بینی آنها ظریف و کوچک شود و شکل ظاهری آن شبیه به بینی عروسک زیبای باربی باشد. همین امر ، مدل عروسکی را به یک مدل پرطرفدار در میان خانم ها تبدیل کرده است. مدل فانتزی با ویژگی هایی از قبیل نوک بینی رو به بالا ، اندازه بسیار کوچک و یک قوس کاملاً محسوس روی پل بینی شناخته می شود. این ویژگی ها این مدل را به یک مدل بسیار خاص تبدیل کرده است که اولین نکته حائز اهمیت در فاز انتخاب آن ، توجه به برازنده بودن این مدل در کل صورت بیمار است.

یک جراح بینی فانتزی ماهر و با تجربه ، در مرحله ارزیابی آناتومی صورت بیمار و برگزیدن مدل مناسب ، تناسب مدل پیشنهادی بیمار با سایر بخش های صورت را از زاویه علمی و هنری و به پشتوانه دانش و تجربه خود به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد. در صورت تشخیص برازندگی این مدل با صورت بیمار ، در فاز اجرای جراحی بینی فانتزی ، با به کار گیری جدیدترین و مناسب ترین تکنیک ها ، نتیجه ای را خلق می کند که به واقع ، کلمه ای جز زیبا و جذاب بودن ، شایسته وصف این اثر هنری نباشد.

رضایت بیمار عزیز از نتیجه رینوپلاستی توسط بهترین جراح بینی تهران

استراتژی های انتخاب یک جراح بینی با مهارت و تجربه بالا

برنامه ریزی ، اصل و پایه موفقیت هر پروسه است . زمانی که تصمیم به انجام کاری میگیرد ، پلن خود را طرح ریزی کنید و طبق آن پیش بروید. همانطور که مشخص است ، هدف ما در این مقاله ، پیدا کردن یک جراح بینی خوب و خبره است تا بتواند عمل رینوپلاستی را به بهترین شکل ممکن برای ما انجام دهد. برای یافتن بهترین جراح بینی باید استراتژی درستی را بکار بگیریم تا به نتیجه ایده آل برسیم.

1 – تهیه یک لیست از بهترین جراحان بینی

چنانچه در تهران یا هر شهر دیگری زندگی می کنید ، اولین قدم برای رسیدن به یک جراح خوب بینی ، تهیه یک لیست از جراحان می باشد. می توانید از چند طریق این لیست را تهیه کنید :

  • سرچ در گوگل و سوشال مدیا
  • پرس و جو از اطرافیان و آشنایانی که پیش از شما بینی شان را جراحی کرده اند.

2 –  مشاهده پروفایل و آگاهی از سوابق کاری پزشک

پس از نوشتن یک لیست از بهترین جراحان بینی ، می بایست نسبت به هر اسم نوشته شده ، اطلاعات لازم را کسب کنید. اطلاعاتی که شما برای انتخاب بهترین جراح بینی نیاز دارید شامل :

  1. سنوات فعالیت ایشان در حوزه رینوپلاستی
  2. تکنیک های جراحی که از سوی پزشک مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرد
  3. تسلط دکتر بر جوانب مختلف عمل
  4. میزان رضایت زیباجویان قبلی بهترین جراح بینی
  5. نحوه برخورد جراح بینی با بیماران خود

لازم است برای هر جراح که نام او در لیست قرار گرفته است ، تمام موارد فوق بررسی شوند. با مراجعه به سایت و صفحات پزشک در پلتفرم های اجتماعی و مشاهده نمونه کارهای ایشان ، عکس های قبل و بعد و خواندن کامنت ها و نظرات بیماران ، تا حد زیادی به اطلاعات مورد نیاز دست پیدا می کنید. 

3-  مراجعه حضوری به بهترین جراح بینی

برای اینکه از صحت اطلاعات کسب شده در خصوص جراحان بینی مورد نظر اطمینان حاصل نمایید ، توصیه می شود به صورت حضوری با آنان ملاقات داشته باشید. در این دیدار به وضوح می توانید از نوع برخورد و میزان مهارت و تجربه جراح بینی مطلع گردید. دیگر پوینت مثبت ملاقات حضوری در این است که شما میتوانید تمام پرسش های خود را در خصوص جراحی بیان کنید و تمامی پاسخ های لازم را کسب نمایید. برای اینکه سوالات خود را فراموش نکنید میتوانید یک لیست کامل از پرسش های خود را بنویسید و در دیدار حضوری با جراح بینی آن ها را همراه خود ببرید.

رضایت زیباجو از نتیجه عمل تحت نظر بهترین جراح بینی

مراجعه نکردن به یک جراح بینی خوب چه پیامدهایی دارد ؟

طبیعتا می خواهید از عمل کردن بینی تان یک نتیجه رضایت بخش بدست آوردید. رسیدن به این هدف به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن ها ، انتخاب بهترین جراح بینی است. جدی نگرفتن این امر و مراجعه به یک پزشک بدون انجام تحقیقات لازم ، ممکن است جراحی شما را از مسیر موفقیت دور کند.

کسانی که جراحی خود را تحت نظر بهترین جراح بینی تهران یا به طور کلی بهترین جراح رینوپلاستی محل زندگی خود انجام نداده باشند ، ممکن است مشکلات زیر را تجربه کنند :

بروز عوارض پس از جراحی : عوارض مسئله ای است که تمام متقاضیان از آن فراری هستند. انتخاب یک جراح بینی خوب ، شما را از مواجه با هر گونه عارضه جدی دور کرده و بلعکس ؛ در صورت عدم انتخاب یک دکتر بینی خوب ، می تواند ریسک این امر را برای شما افزایش دهد.

مناسب نبودن فرم بینی : در صورتیکه که جراح منتخب از تجربه و علم کافی برخوردار نباشد،  ممکن است نتواند بینی را مطابق با استاندارهای صورت شما جراحی کند ؛ بنابراین نتیجه مطابق میل شما نخواهد بود.

احتمال بروز مشکلات تنفسی : علاوه بر مشکلات ظاهری بینی ، اگر به بهترین جراح بینی مراجعه نکنید ، امکان دارد حین عمل اشکالی پیش آید و شما به مشکلات تنفسی دچار شوید ؛ یا به سبب عدم تجربه جراح بینی ، ایشان نتواند مشکلات تنفسی موجود را بهبود ببخشد.

 

سوالات پرتکرار از بهترین جراح بینی تهران

هرچند پروسه رینوپلاستی برای همه افراد به طور مشابه به انجام نمی رسد ، اما معمولا بیماران دغدغه های یکسان دارند و در جلسه مشاوره عموما یکسری پرسش های معمول و متداول را از بهترین جراح بینی می پرسند. در ادامه تعدادی از پرتکرار ترین سوالات را همراه با پاسخ در اختیارتان گذاشته ایم :

آیا پس از جراحی ، جای برش ها بر روی پوست باقی می ماند ؟

بی شک همه دوست دارند ، پوست صاف و بدون خط و خشی داشته باشند ؛ از این بابت است که می خواهند بدانند اگر بینی شان را عمل کنند ، اثر برش ها روی پوست باقی می ماند یا خیر. جراح بینی با تجربه ، با ظرافت و تکنیک بالا خود ، برش ها را در محل ایجاد کرده و در پایان عمل نیز با دقت هر چه تمام بخیه دوزی را انجام می دهد. همچنین در خصوص تسریع روند بهبودی محل زخم ها ، مراقبت هایی را در اختیار شما قرار می دهد. تمامی این موارد در کنار هم منجر می شود که پس از عمل هیچگونه اسکار و جای زخمی روی پوست باقی نماند. البته بخشی از این مسئله به تایپ پوستی فرد نیز بستگی دارد.

چگونه درد عمل را تحمل کنیم ؟

خیلی از متقاضیان هستند که نسبت به درد رینوپلاستی ، ترس و اضطراب دارند. اما باید گفت که لزومی ندارد در این خصوص نگرانی را به دل خود راه دهید ؛ چرا که جراح بینی برای کنترل درد در هر مرحله از فرایند جراحی تدابیری اندیشیده است. در حین جراحی که از بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی استفاده می شود ، پس فرد هیچگونه دردی را متحمل نمی شود. برای دوران نقاهت نیز هر چند شدت درد بالا نمی باشد ، جراح بینی دارو مسکن تجویز کرده که لازم است طبق دستور مصرف شوند.

آیا بینی استخوانی بهتر از بینی گوشتی عمل می شود ؟

هر بینی با توجه به ساختار خود ، چالش هایی را برای جراح بینی ایجاد میکند. جدا از استخوانی یا گوشتی بودن بینی ، این مهارت جراح بینی است که باعث پدید آمدن نتیجه ای فوق العاده از عمل می شود. چنانچه شما از جراحی انتظار منطقی داشته باشید و به یک جراح بینی ماهر مراجعه کرده باشید ، چه بینی تان استخوانی باشد ، چه گوشتی ، به بهترین نتیجه می رسید.

تا چه مدت باید از چسب استفاده کنم ؟

استفاده مداوم از چسب بینی طی یک تا دو هفته اول عموما برای همه الزامی است ؛ پس از این دوره بسته به نظر جراح بینی ، ممکن است استفاده از چسب به تنها شب و موقع استراحت محدود شود.

مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل بینی چه کمکی به ما در انتخاب بهترین جراح بینی می کند؟

مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل بینی بعنوان شاخصی برای نتیجه به دست امده از عمل محسوب می شوند. سبک هر جراح متفاوت است و هر یک از انها یک هنرمند محسوب می شوند که حس هنری خاص خود را دارد. انتخاب جراحی که بتواند بهترین اثر هنری را روی صورت شما خلق کند طبیعتاً بهترین انتخاب خواهد بود.

آیا تحقیق در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در فاز انتخاب جراح مهم است؟

تمیز بودن و رعایت پروتکل ها بهداشتی در مرکز درمان و اهمیت دادن جراح به این نکته گام مهمی در اطمینان از حفظ سلامت بیمار در فاز اجرای جراحی است. یک جراح بینی با تجربه با در الویت قرار دادن سلامت بیمار، از تجهیزات و امکاناتی برای جراحی بهره می برد که رعایت تمیزی و استانداردهای بهداشتی در آنها ضامن حفظ سلامت بیمار باشد.

یک جراح بینی خوب چه مشکلاتی را در بینی می تواند حل کند؟

دامنه مشکلات و ایرادات قابل درمان به دست یک جراح بینی خوبی از نظر فانکشنال و زیبایی بسیار متنوع می باشد. مشکلاتی از قبیل دشواری تنفس از راه بینی یا آپنه خواب از جمله مشکلات درمانی هستند که به دست یک جراح بینی خوب قابل درمان است. انحراف بینی، پهن بودن، پینچ دار بودن، قوز دار بودن و بسیاری از مشکلات زیبایی نیز به دست جراح رینوپلاستی قابل رفع شدن است.

آیا جراح بینی در خصوص هزینه در جلسه مشاوره با بیمار گفتگو می کند؟

هزینه رینوپلاستی بر حسب تعداد فاکتورهای متنوع از قبیل تجربه جراح و پیچیدگی فرایند، متفاوت می باشد. همچنین موقعیت جغرافیایی مرکز درمان و تجهیزاتی که جراحی تحت آن اجرا شده نیز می تواند بر روی هزینه اثر گذار باشد. پزشک در طول جلسه مشاوره در این خصوص با بیمار خود گفتگو می کند.

آیا اهمیت جلسه مشاوره برای جراح بینی شاخصی در فرایند انتخاب است؟

قبل از عمل شما با جراح بالقوه خود برای مشاوره و صحبت درباره اهداف تان از جراحی شرکت می کنید. جراح در این جلسه بینی تان را با دقت بررسی و آزمایش می کند تا بتواند بهترین پروسیجر را پیشنهاد کند. احساس برقراری یک تعامل مثبت با جراح می تواند در مهار حس استرس طبیعی حاکم بر بیمار بسیار کارساز باشد. یک جراح بینی ماهر از جلسه مشاوره بعنوان فرصتی طلایی برای کسب اطلاعات مفید بهره می برد.

آیا یک جراح بینی خوب در طول جلسه مشاوره درباره خطرات جراحی برای بیمار توضیح می دهد؟

یک دکتر بینی ماهر علیرغم اینکه اطمینان دارد کارش را بدون عارضه انجام خواهد داد ولی بعنوان بخشی از تعهد خود لازم می داند که بیمار از سطح اگاهی استانداردی درباره پروسیجر برخوردار باشد و بهمین منظور درباره عوارض احتمالی این پروسیجر جراحی برای او در طول جلسه مشاوره توضیحات جامعی را می دهد.

دکتر مهدی صابری

دکتر مهدی صابری

متخصص جراحی زیبایی، فک و صورت
با سابقه درخشان در زمینه جراحی بینی

دکتر مهدی صابری جراح و متخصص برجسته در زمینه جراحی زیبایی، فک و صورت هستند که بر حوزه جراحی بینی تمرکز و تسلط بالایی دارند. ایشان با سالها تجربه و تعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا، به دنبال ایجاد بهترین نتایج برای مراجعین خود هستند.

دکتر مهدی صابری

دکتر مهدی صابری

متخصص جراحی زیبایی، فک و صورت
با سابقه درخشان در زمینه جراحی بینی

دکتر مهدی صابری جراح و متخصص برجسته در زمینه جراحی زیبایی، فک و صورت هستند که بر حوزه جراحی بینی تمرکز و تسلط بالایی دارند. ایشان با سالها تجربه و تعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا ، به دنبال ایجاد بهترین نتایج برای مراجعین خود هستند.

نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها